24 ÉVE MEGBÍZHATÓ VÁLASZTÁS

Bőrgyógyász

A 24 éve sikeresen működő Bársony Orvos-Esztétika, a műtét nélküli arcfiatalítás és a lézeres szőrtelenítés specialistája

Bőrgyógyász szakorvost

keres

Főbb feladatok:

  • Járóbeteg ellátás szakorvosi feladatainak elvégzése
  • Anyajegyszűrés
  • Szépészeti kezelések előtti konzultáció
  • Különböző szépészeti kezelések elvégzése
  • Mimikai ráncok csökkentése injekciós kezeléssel

Az ideális jelölt:

  • Bőrgyógyász szakorvosi vizsgával rendelkezik
  • Nyitott, kommunikatív
  • Páciensorientált
  • Érdeklődő és elhivatott az orvos-esztétikai terület iránt

Amit kínálunk:

  • Korrekt, versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas rendelési idő
  • 24 éve stabilan működő céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Könnyű megközelíthetőség

Friss szakvizsgával rendelkező bőrgyógyászok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a job@barsony.hu e-mail címre.

Kezeléseink ára

Kötelezettség nélkül is felkeresheti klinikánkat, hogy személyesen tájékozódjon kezelt pácienseink tapasztalatairól, eddigi eredményeinkről.

Részletek

Szépségpont gyűjtés

Szeretné Ön is jelentős kedvezményekkel, vagy akár ingyen megoldani esztétikai problémáit? A Bársony Szépségpontokkal ez lehetséges.

Részletek